title

Berra Optik

2012 Yılında kurulan Berra Optik, marka tescili kendisine ait olan GIGI OO MİLANO markasının tasarım ve tarzını profesyonellerle çalışarak dünya standartlarına getirmiştir. Seçkin kreasyonu ile Türkiye'deki en itibarlı mağaza ve stantlarda yerlerini alıp tüketiciye ulaşmaktadır. 2021 yılından itibaren dünyanın 15 ülkesine ihracat yapmaktadır.

Geldiğimiz konum ve dünyadaki pandemi dolayısıyla tedarik ve fiyatlandırma konusunda oluşan zorluklar karşısında Bursa şehrimizde Berra Lab adı altında asetat fabrikası kurarak İtalyan teknolojisiyle birlikte yerli üretimi ülkemize kazandırmış bulunmaktayız.

Genç ve dinamik bir firma olarak daimi yeni, daima tarz modellerle segmentinin en beğenilen markaları arasına girmiştir. Tecrübeli iş arkadaşlarımız ve çalıştığımız iş ortaklarımız ile birlikte el ele vererek uluslararası bilinirliğe ulaşma gayreti ve enerjisiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Uluslararası modayı takip edip markamız bünyesine her ay yeni modelleri katarak tüketicimiz ile buluşturmaktayız.

 

 

 

 

Adres: Mehmet Akif Ersoy, Bosna Blv No: 79, 34660 Üsküdar/İstanbul

Telefon: (0224) 246 32 46

E-posta: [email protected]

Web Sitesi: www.gigioomilano.com

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı