2012 yılında kurulan, marka tescili Berra Optik'e ait olan GIGI OO Milano markasını, tasarım ve tarz konusunda profesyonellerle işbirliği yaparak dünya standartlarına taşıdık. Seçkin kreasyonumuzla Türkiye genelinde en saygın mağazalarda ve standartlarda yer alarak tüketicilere ulaştık. 2021 yılından itibaren dünya genelinde 15 ülkeye ihracat gerçekleştirmekteyiz.

Gelişen konumumuz ve elde ettiğimiz statü ile birlikte Bursa'da ülkemizin önde gelen üreticilerinden biri olmanın gururunu yaşıyoruz. Berra Lab adı altında kurduğumuz asetat fabrikası ile yerli ve milli üretimin kapılarını İtalyan teknolojisiyle birleştirerek ülkemize kazandırdık.

Asetatı tercih etmemizin temel nedeni, çevreye duyduğumuz saygı ve sürdürülebilirlik ilkelerine olan bağlılığımızdır. Bu malzeme, doğal kaynaklardan elde edilirken çevre üzerindeki olumsuz etkileri en aza indirir. Ayrıca, asetatın hafif ve esnek yapısı, kullanıcılara uzun süreli konfor sağlar. Bu özellikleri sayesinde, asetat gözlük çerçeveleri dayanıklı ve kırılmaya karşı dirençlidir, böylece kullanıcılarına uzun ömürlü bir deneyim sunar. Bu yüzden, çevreye saygı ve kullanıcı konforu perspektifinden hareketle asetatı tercih ediyoruz.

Asetatın dünya genelinde en üst kalite olarak kabul görmüş bir malzeme olması, ülkemizde de bu yüksek standartları taşıyan bir üretimi hak etmektedir. Bu sebeple, milli gururumuzla, asetatı işleyerek kalite ve sürdürülebilirliği bir araya getiren özgün ürünler üretmeye karar verdik. Ülkemizde bu yüksek standartları benimsemek, sadece çevresel etkiyi azaltmakla kalmayacak, aynı zamanda yerel bir perspektiften global arenada rekabet eden bir marka olma hedefimize de katkı sağlayacaktır.

Genç ve dinamik bir firma olarak, sürekli olarak yeni ve özgün modellerle segmentin en beğenilen markaları arasında yer aldık. Tecrübeli iş arkadaşlarımız ve iş ortaklarımız ile birlikte uluslararası bir marka olma gayreti ve enerjisiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Uluslararası modayı takip edip, her ay bünyemize yeni modelleri katarak tüketicilerimizle buluşturuyoruz.

www.berralab.com

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR